(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

لرستان ۳۲ نشان ملی در زمینه صنایع دستی دارد؛ فعالیت ۵۲ رشته صنایع دستی در استان

لرستان ۳۲ نشان ملی در زمینه صنایع دستی دارد؛ فعالیت ۵۲ رشته صنایع دستی در استان

-

معاون صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی با اشاره به فعالیت ۵۲ رشته صنایع دستی در استان گفت: لرستان ۳۲ نشان ملی در زمینه صنایع دستی دارد.

به  گزارش خبرنگار ایرانیان سبز از خرم‌آباد، پویا محمودیان عصر امروز در مراسم افتتاحیه جشنواره فرهنگ اقوام اظهارداشت: استان لرستان در حوزه میراث فرهنگی بیش از دو هزار 474 ثبت ملی دارد.

وی با اشاره به جاذبه‌های تاریخی، طبیعی و گردشگری لرستان افزود: در لرستان 52 رشته صنایع دستی فعال است و این استان دارای 32 نشان ملی در زمینه صنایع دستی و 8 نشان مهر اصالت است.
 

معاون صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه شهر بروجرد تابستان امسال به عنوان شهر ملی ورشو اعلام شد عنوان کرد: وقتی تمام این ظرفیت‌ها در کنار هم قرار می‌گیرد لرستان را استانی متمایز برای وزارت خانه‌ای به نام میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی می‌کند به همین جهت وزیر این وزارتخانه بسیار بر روی بُلد شدن استان‌های غرب کشور در حوزه گردشگری، میراث فرهنگی و صن