(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

ترافیک فوق‌سنگین در خروجی‌های شرقی تهران/ ظرفیت هراز و فیروزکوه پر شد

ترافیک فوق‌سنگین در خروجی‌های شرقی تهران/ ظرفیت هراز و فیروزکوه پر شد

-

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محورهای هراز و فیروزکوه فوق سنگین است و پس زدگی بار ترافیکی را در نقاط مختلف این محور به دلیل پر شدن ظرفیت ورود خودروها شاهدیم.

سیاوش محبی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار ایرانیان سبز در پردیس در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور هراز فوق سنگین و به دلیل عبور از حد نصاب ظرفیت ورود خودروها به این محور شاهد پس دیدگی بار ترافیکی در نقاط مختلف این محور مانند آبعلی، مشاء و شهرهای عبوری هستیم.

وی گفت: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور فیروزکوه نیز فوق سنگین و با پس زدگی بار ترافیکی در نقاط مختلف از جمله شهرهای عبوری این محور وجود دارد.

محبی با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای شرق استان تهران رخ نداده، بیان کرد: عبور و مرور انواع وسایل نقلیه از محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم سنگین اما به دلیل گنجای بالای عبور خودوها از این محورها روان گزارش شده و مشکل خاصی در خصوص تردد وسایل نقلیه از این دو محور وجود ندارد.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران تاکید کرد: هموطنان قبل از آغاز مسافرت خود با مدیریت زمان سفر و اطلاع از وضعیت راه ها اقدام به شروع سفر کنند تا با ترافیک های سنگین و اتلاف وقت چند برابر زمان معمول یک مسافرت عادی مواجه نشوند.

محبی اذعان کرد: هموطنان با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، عدم ارتکاب تخلفات حادثه ساز، رعایت فاصله طولی مناسب با خودروهای جلوی و رعایت حقوق شهروندی سفری ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگر هم وطنان رقم بزنند.


تهران
- اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 19