(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

تکواندو از نفس‌افتاده اصفهان بعد از 14 ماه از بلاتکلیفی درآمد

تکواندو از نفس‌افتاده اصفهان بعد از 14 ماه از بلاتکلیفی درآمد

-

هیأت تکواندو استان اصفهان که حدود 14 ماه با 2 سرپرست اداره شد، بالاخره رئیس خود را شناخت و حالا اهالی تکواندو منتظر تحول مثبت این رشته در اصفهان هستند.

به گزارش خبرگزاری ایرانیان سبز  از اصفهان، مجمع انتخاباتی هیأت تکواندوی استان اصفهان روز گذشته برگزار شد و در رقابت 13 کاندیدای این انتخابات، شهرام الله‌آبادی با کسب 9 رأی از 17 رأی اعضای مجمع به عنوان رئیس هیأت تکواندو استان اصفهان انتخاب شد.

انتخابات هیأت تکواندو استان اصفهان در حالی برگزار شد که این هیأت حدود یک سال و 2 ماه بدون داشتن رئیس و به صورت سرپرستی اداره شد که حواشی را نیز به همراه داشت.

یک سال و 2 ماه طول کشید تا تکواندو رئیس‌دار شود

اواسط شهریور‌ماه سال گذشته فرهاد رستم‌شیرازی از ریاست هیأت تکواندو استان اصفهان استعفا داد و حسین کفعمی با ابلاغیه فدراسیون تکواندو به عنوان سرپرست هیأت تکواندو استان اصفهان منصوب شد.

در حالی که کفعمی که وظیفه داشت طی 3 ماه مهلت فراهم آوردن مقدمات برگزاری انتخابات هیأت و مشخص شدن رئیس جدید را برآورده کند، این زمان تا 2 دوره 3 ماهه دیگر تمدید شد و انتخاباتی هم برگزار نشد.

پس از این اتفاق هیأت تکواندو استان اصفهان مرتضی استکی را به عنوان سرپرست جدید خود شناخت تا مدت زمان اداره هیأت بدون رئیس و توسط سرپرست یک ساله شود.

البته قبل از این اتفاقات 3 بار برای برگزاری انتخابات از کاندید‌ها ثبت نام به عمل آمد اما در آخرین مرتبه مجمع انتخاباتی به دلیل ثبت نام از بازنشستگان به تعویق افتاد.

بالاخره و به هر طریقی که بود شهرام الله‌آبادی بعد از این‌که در دوره قبلی انتخابات هیأت تکواندو ثبت نام کرد اما به عنوان رئیس انتخاب نشد، سکاندار هیأت تکواندو استان اصفهان شد.

انتظارتی که از رئیس جدید تکواندو اصفهان بالاست

نکته مهم‌تر اما افت تکواندو اصفهان در چند سال گذشته است، با وجود این‌که سجاد مردانی در تیم ملی مردان و چندین پومسه‌کار در تیم ملی مردان و بانوان عملکرد خوبی داشته‌اند اما نمی‌توان عملکرد فردی تنها یک یا چند تکواندو‌کار را مبنایی برای عملکرد هیأت تکواندو قرار داد.

محمد پولادگر، رئیس فدراسیون تکواندو هم در مجمع انتخابی روز گذشته به این نکته اشاره کرده و گفته بود: اگر در تکواندو اصفهان باز هم دودستگی وجود داشته باشد، دوباره درجا می‌زنید، چون در تکواندو اصفهان با وجود پتانسیل بالا اصلا هم‌گرایی وجود ندارد.

وی با انتقاد از این‌که حواس بزرگان تکواندو استان اصفهان به این رشته نیست، افزوده بود: امیدوارم تکواندو اصفهان با خودباوری، همدلی و وفاق از وضعیت فعلی خارج شود، هیچ‌کدام از نیروهای این رشته در استان نباید نادیده گرفته شوند و اگر این‌طور نباشد باز هم شاهد تکرار اتفاقات گذشته در تکواندو اصفهان خواهیم بود.

اهالی تکواندو اصفهان حالا چشم انتظار هستند تا بعد از حدود 14 ماه اغما و بی‌ثباتی در هیأت تکواندو استان اصفهان، رشد و بالندگی دوباره به این رشته ورزشی بازگردد.


اصفهان
- اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 34