(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

سردار اشتری: مردم به نیروی انتظامی اعتماد دارند ‌

 سردار اشتری: مردم به نیروی انتظامی اعتماد دارند ‌

-

فرمانده نیروی انتظامی از آمادگی ناجا در تمام مناسبت‌ها سخن گفت و گفت: مردم به نیروی انتظامی اعتماد دارند چون نیروی انتظامی همواره در تمام عرصه‌ها و مناسبت‌ها حضور فعال دارد.

به گزارش خبر گزاری ایرانیان سبز  از رشت ، سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری امروز در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در گیلان ضمن قدردانی از هدایت‌ها و حمایت‌های آیت‌الله فلاحتی از نیروی انتظامی اظهار داشت: امیدواریم که حمایت‌های نماینده ولی‌فقیه در گیلان از نیروی انتظامی همچنان ادامه داشته باشد.

فرمانده نیروی انتظامی از آمادگی ناجا در تمام مناسبت‌ها سخن گفت و ابراز داشت: مردم به نیروی انتظامی اعتماد دارند چون نیروی انتظامی همواره در تمام عرصه‌ها و مناسبت‌ها حضور فعال دارد و خدمات‌رسانی ناجا در ایام اربعین نیز یکی از نمونه‌های بارز و مؤثر فعالیت ناجا است.

سردار اشتری با اشاره به ثبت ورود و خروج 7 میلیون نفر از زائران اربعین حسینی از مرزهای ایران خاطرنشان کرد: زائران اربعین همواره بر اساس ضوابط، قوانین و اسناد معتبر از مرزهای جمهوری اسلامی ایران عبور کردند و هیچ مشکل امنیتی نیز وجود نداشت.

فرمانده نیروی انتظامی، صدور 600 هزار برگ تردد موقت برای زائران اربعین در اوج ترددها را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: امسال تردد خودروهای شخصی اربعین حسینی نیز 20 درصد افزایش یافت و آمار تصادفات نیز کمتر بود.

وی با بیان اینکه امسال 3 میلیون و 70 هزار نفر از زائران ایرانی برای شرکت در مراسم اربعین حسینی از مرز‌های ایران خارج شده و در این مراسم شرکت کردند خاطرنشان کرد: 300 هزار نفر از زائران خارجی اربعین حسینی نیز از مرزهای جمهوری اسلامی ایران خارج شدند.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان نیز در این دیدار با اشاره به تلاش شبانه‌روزی و مجاهدانه عوامل نیروی انتظامی در جامعه اظهار داشت: بنده به تمام کسانی که مجاهدانه در ناجا فعالیت می‌کنند خداقوت می‌گویم و از تلاش‌های سردار اسحاقی، فرمانده سابق انتظامی گیلان نیز تشکر می‌کنم.

آیت‌الله فلاحتی ضمن آرزوی موفقیت برای فرمانده جدید انتظامی گیلان گفت: سردار ملکی نیز در استان هرمزگان و خلیج فارس حضور داشتند و مشغول فعالیت بودند و هم‌اکنون به عنوان فرمانده انتظامی گیلان معرفی شدند و برای ایشان نیز آرزوی موفقیت داریم.


گیلان ،
- اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 25