(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

منافع آمریکا در دگرگون کردن شخصیت فکری ملت‌ها است

منافع آمریکا در دگرگون کردن شخصیت فکری ملت‌ها است

-

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسلامشهر گفت: آمریکا در تلاش است با ایادی خودفروخته داخلی و خارجی در منطقه مردم ضعیف را به استثمار کشانده و باعث فروریختن ملت‌ها و دولت‌ها شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محسن بلندنظر در گفت‌وگو با خبرنگار ایرانیان سبز در اسلامشهر، با اشاره به فرارسیدن 13 آبان و سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا اظهار داشت: طبق فرموده امام خمینی(ره) آمریکا به‌دنبال وابستگی کشورها در تمام زمینه‌ها به مستکبران و محرومیت آن‌ها از ایجاد تمدن است و با ایجاد تبعیض و بی‌عدالتی و پایمال شدن حق مظلومان در یک کلام به دنبال دگرگون کردن شخصیت فکری ملت‌ها است.

وی بیان کرد: 13 آبان روز استکبارستیزی است به جهت ظلم‌هایی که آمریکا و ایادی او در طول سال‌های متمادی بر کشور ما و مظلومان جهان روا داشته است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسلامشهر سپس با بیان اینکه آمریکا در ایران روزهای سیاهی را رقم زده و اگر همه روزهای ما روز مبارزه با آمریکا باشد کم است تصریح کرد: باید تمام توان و انگیزه‌ها را صرف مبارزه با آمریکا کرد که این دشمنی و کینه مستند و ارزیابی شده به نسل‌های بعد منتقل شود.

بلندنظر با اشاره به دشمنی که یک لحظه هم از آزار و اذیت ملت ما دست بر نمی‌دارد گفت: آمریکا در تلاش است با ایادی خودفروخته داخلی و خارجی در منطقه مردم ضعیف را به استثمار کشاند و باعث فروریختن ملت‌ها و دولت‌ها شود.

وی ادامه داد: ملت هوشیار انقلابی ما در طول 40 سال گذشته به خوبی به حربه‌های این دشمن آشنا بوده و در بزنگاه بینی او را به خاک مالیده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسلامشهر به جوانان ایران اسلامی که همواره در حوزه‌های مختلف پیشرو بوده و به وظایف و مسئولیت‌های خود واقف هستند اشاره کرد و گفت: جوانان ما چه در زمان هشت سال دفاع مقدس و چه در زمان پس از آن با توسعه و آبادانی کشور و در دفاع از حریم اهل بیت(ع) بیرون از مرزها جان خود را در مقابل تهدیدات و شیطنت‌های بیگانگان سپر کرده‌اند.

بلندنظر ادامه داد: در گام دوم انقلاب امید نظام و رهبری به جوانان انقلابی و ارتش به اختیار است که شرایط و نیازها را به خوبی بشناسد و نظام را به اهداف و برنامه‌های تبیین شده علی‌رغم همه تحریم‌ها و کاستی‌ها برسانند.

وی در پایان با بیان اینکه امروز دشمنان به دنبال بی‌هویت کردن جوانان از طریق ماهواره‌ها و فضای مجازی هستند و برای تحقق این برنامه‌ها میلیاردها هزینه می‌کند خاطرنشان کرد: به فضل الهی تا به امروز دشمنان نتوانسته‌اند به اهداف شوم خود برسند و جوانان دانش‌آموزان و دانشجویان ما سرافرازتر از پیش با اتکا به ایمان و وحدت، آرمان‌های امام و رهبری را محقق خواهند کرد و انقلاب را به دست صاحب اصلی‌اش با هدایت مقام معظم رهبری خواهند رساند.


تهران
- اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 29