cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۸ ساعت ۰۱:۳۲
-
امام جمعه قزوین: جهان تشنۀ آرمان‌های ائمه اطهار(ع) است
تعداد بازدید صفحه : 9
امام جمعه قزوین: جهان تشنۀ آرمان‌های ائمه اطهار(ع) است
دسته بندی خبر: اجتماعی
تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۸ ساعت ۰۱:۳۲
- اجتماعی ایران ، سبز

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در جمع دانش‌آموزان دبیرستان علوم و معارف اسلامی صدرا گفت: جهان تشنه شنیدن آرمان‌های ائمه اطهار(ع) است و اگر کلام ائمه(ع) را بشنود، از آن تبعیت می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبز از قزوین، به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در مراسم عزاداری شهادت امام رضا(ع) در جمع دانش‌آموزان دبیرستان پسرانۀ علوم و معارف اسلامی صدرا حاضر شد.

امام جمعۀ قزوین در این مراسم با تسلیت ایام شهادت امام رضا(ع) اظهار کرد: حضرت علی‌بن موسی‌الرضا(ع) می‌فرمایند مشمول رحمت خداست کسی است که امر ما را زنده کند و آرمان‌های ائمه اطهار(ع) را تحقق بخشد.
 

 وی در ادامه تصریح کرد: امام رضا(ع) تأکید می‌کنند زنده کردن امر ما یعنی علوم ما را فرا گرفته و به دیگران نیز آموزش دهید و اگر این کار را انجام دهیم، همۀ انسان‌ها پیرو آرمان‌های ائمه اطهار(ع) می‌شوند.

امام جمعۀ قزوین خاطرنشان کرد: امام رضا(ع) در ادامۀ فرمایشات خود می‌فرمایند اگر همۀ مردم دنیا شیرینی کلام ما به گوششان برسد، این شیرینی به دل آن‌ها خواهد نشست و از ما تبعیت و پیروی می‌کنند.

عابدینی در پایان گفت: جهان تشنه شنیدن آرمان‌های ائمه اطهار(ع) است و اگر کلام ائمه(ع) را بشنود از آن تبعیت می‌کند.

خبرهای امروز

/:


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'امام جمعه قزوین: جهان تشنۀ آرمان‌های ائمه اطهار(ع) است' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز