(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

تمهیدات ویژه ای برای شتاب تولید صنایع ری اجرایی می‌شود

تمهیدات ویژه ای برای شتاب تولید صنایع ری اجرایی می‌شود

-

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری با اشاره به موانع پیش رو در خط تولید صنایع این شهرستان از اتخاذ تمهیدات ویژه برای شتاب تولید خبر داد.

موسی احمدی در گفت و گو با خبرنگارایرانیان سبز در ری، با اشاره به بازدید از واحد‌های صنعتی واقع در بخش کهریزک شهرستان ری اظهار داشت: بازدیدی با حضور بخشدار کهریزک، کارشناسان صنایع و مدیران واحدهای صنعتی به منظور رصد مشکلات تولیدکنندگان از واحدهای تولیدی_ صنعتی انجام شده است.

وی افزود: هدف از این بازدید مشاهده پیشرفت ها و بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و در نهایت اتخاذ تصمیمات است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری افزود: اغلب بازدیدها از صنایع شهرستان با حضور متولیان امر و دستگاه های اجرایی در راستای بررسی مشکلات و موانعی می باشد که موجب کندی در روند تولید شده است.

احمدی تصریح کرد: در راستای رونق اقتصادی و اهمیت اشتغالزایی از تمامی توان خود را برای کاهش مشکلات اقتصادی، بیکاری و تقویت بخش تولید با کمک اعضای ستاد تسهیل استفاده خواهیم کرد.- اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 29