(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

لزوم سرعت در رسیدگی به پرونده «زم»/ آمریکا هرچقدر هزینه کند بیشتر متحمل ضرر می‌شود

لزوم سرعت در رسیدگی به پرونده «زم»/ آمریکا هرچقدر هزینه کند بیشتر متحمل ضرر می‌شود

-

امام جمعه قزوین گفت: مدیران دستگاه قضا با روحیهٔ انقلابی که دارند به پروندهٔ جاسوس فضای مجازی به سرعت رسیدگی کنند تا دل مردم با مجازات کردن آن آرام گیرند.

به گزارش خبرگزاری ایرانیان سبز از قزوین، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی امروز در خطبه‌های نماز جمعه که در مسجدالنبی(ص) قزوین برگزار شد، اظهار کرد: هر فردی باید در عمل به دستورات دینی اهتمام جدی داشته باشد تا با عمل به آن‌ها بتواند زندگی واقعی مبتنی بر سبک دین اسلام داشته باشد.

نمایندهٔ ولی‌فقیه در استان قزوین ابراز کرد: حضرت محمد(ص) هدایت‌گر همهٔ مسلمانان است و با معرفی کتاب آسمانی همگان را به کسب تقوای الهی دعوت کرد تا همه در مسیر اسلام حرکت کنند و با عمل به دستورات خداوند رستگار شوند.

 عابدینی اظهار کرد: کسانی که به پیامبران، کتاب آسمانی و خداوند ایمان آوردند و از کفار، منافقان و گنه‌کاران دوری کردند همهٔ آن‌ها از مومنان هستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین خاطرنشان کرد: افرادی هستند که به زبان می‌گویند ایمان آوردند ولی مؤمنان را مسخره می‌کنند که خداوند آن‌ها را گرفتار نیرنگ‌ها خواهند کرد‌ و از آنجایی که دل‌شان به نفاق آلوده شدند تا ابد در ظلمت باقی می‌مانند. 

دروغگویی از ویژگی‌های منافقین است

وی به منافقین اشاره کرد و گفت: دروغگویی از مهم‌ترین ویژگی‌های این قشر است که آن‌ها در مسیر خدشه‌دار کردن پرچم اسلام با نفاق و دورویی تلاش می‌کنند ولی در هدف‌شان موفق نخواهند شد.

عابدینی با اشاره به حدیثی از امام علی(ع) خاطرنشان کرد: این امام بزرگوار فرمودند ضعیف‌ترین دشمنان کسانی هستند که دشمنی خود را آشکار نشان می‌دهد و خطرناک‌ترین دشمنان افرادی هستند که نیرنگ خود را پنهان می‌کنند به طوری که مردم راستگویی و دروغگویی آن‌ها را تشخیص نمی‌دهند.

امام جمعهٔ قزوین افزود: آحاد جامعه باید هوشیار باشند و بصیرت نسبت به همه مسایل کسب کنند تا بتوانند توطئه‌های دشمنان و منافقان را تشخیص دهند و نقشهٔ آن‌ها را نقش بر آب کنند.

نمایندۀ ولی‌فقیه در استان قزوین به نقشهٔ دشمنان در جبهه مقاومت و در لبنان اشاره کرد و گفت: سید حسن نصرالله با وحدت و اتحاد توانست با این نقشه بخوبی مقابله کند که با تحقق این مهم اقتدار و رهبری ایشان در خاموش کردن فتنه بیشتر نشان داده شد.

آیت‌الله عابدینی روز بسیج دانش‌آموزی را گرامی داشت و گفت: در اربعین یک میلیون نفر از  نوجوانان شرکت کردند که این باعث افتخار ماست که این قشر سمت و سوی انقلابی و دینی دارند.

جاسوس فضای مجازی زودتر محاکمه شود

نمایندهٔ ولی‌فقیه در استان قزوین با اشاره به  دستگیری جاسوس رسانه‌ای و ضدانقلاب فتنه‌افروز که همهٔ دشمنان دل‌شان را به این جاسوس خوش کرده بودند، ابراز کرد: سران استکبار و سرویس‌های جاسوسی همهٔ امکانات را در اختیار این جاسوس قرار داده بودند ولی اکنون او گرفتار قانون است و باید پاسخگو باشد و به شدت مجازات شود.

وی اضافه کرد: مدیران دستگاه قضا با روحیهٔ انقلابی که دارند به پروندهٔ جاسوس فضای مجازی به سرعت رسیدگی کنند تا دل مردم با مجازات کردن آن آرام گیرند.

آیت‌الله عابدینی با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرمودند آمریکا در منطقه هرچقدر هزینه کند بیشتر متحمل ضرر می‌شود افزود: قطعاً در سوریه هم همینطور است و آن‌‌ها شکست خواهند خورد.

وی با بیان اینکه نقشه‌های آمریکا و سعودی‌ها در سوریه همانند عراق شکست خواهد خورد و آن‌ها به اهداف شوم‌شان نخواهند رسید، ابراز کرد: سران ترکیه نیز دست از نفاق در بین مسلمانان و همکاری با دشمنان بردارند و به ستمگران تکیه نکنند زیرا آتش می‌گیرند و آه مردم دامن‌شان را خواهد گرفت.

آیت‌الله عابدینی در پایان اظهار کرد: هر کس به ستمگری تکه کند عاقبتش رسوایی و بی‌آبرویی است و منفعتی کسب نخواهد کرد و نابود خواهد شد.


قزوین
- اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 36