(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

شاه‌علیدوست: از اینکه در سایپا ماندم خوشحالم؛ صادقی شجاعت به خرج داد

شاه‌علیدوست: از اینکه در سایپا ماندم خوشحالم؛ صادقی شجاعت به خرج داد

-

هافبک تیم فوتبال سایپا گفت: امیدوارم بازیکنان جوان تیم قدر این موقعیت را بدانند، چون باشگاه و ابراهیم صادقی این شجاعت را به خرج داده‌اند که بستری برای پیشرفت جوانان فراهم کنند.

به گزارش خبرگزاری ایرانیان سبز  از اصفهان، روزبه شاه‌علیدوست پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر سپاهان در هفته هشتم لیگ برتر، در جمع خبرنگاران درباره این مسابقه اظهار داشت: از قبل هم می‌دانستیم بازی سخت و سنگینی برابر سپاهان که یکی از تیم‌های بزرگ و از شانس‌های کسب قهرمانی است در پیش داریم.

وی افزود: در نیمه نخست بهتر بازی کردیم و فرصت‌هایی برای گلزنی داشتیم که تبدیل به گل نشد. در نیمه دوم سپاهان از شرایط میزبانی استفاده و فشار خود را بیشتر کرد و این باعث شد کمی عقب‌نشینی کنیم.

هافبک تیم فوتبال سایپا درباره سال‌های زیادی که در این تیم حضور دارد و اینکه امسال تیم جوانی دارند، گفت: زمانی که به سایپا آمدم جزو بازیکنان جوان بودم، اما آن تیم به اندازه امسال جوان نبود. امیدوارم بازیکنان جوان تیم قدر این موقعیت را بدانند، چون باشگاه و ابراهیم صادقی این شجاعت را به خرج داده‌اند که بستری برای پیشرفت جوانان فراهم کنند.

وی ادامه داد: فکر می‌کنم تنها تیمی باشیم که در این فصل این‌طور جوان‌گرایی کرده‌ایم. آقای صادقی اعتبار خود را برای تیم گذاشته و امیدوارم بازیکنان جوان بتوانند از این شرایط به نفع خود استفاده کنند.

شاه‌علیدوست درباره وضعیت مالی باشگاه سایپا اضافه کرد: باشگاه سایپا همواره تلاش کرده از سرمربی خود حمایت کند و امسال نیز همین‌طور است. امیدوارم ما نیز با نتایجی که کسب می‌کنیم باشگاه هم به تعهدات خود عمل کند، همان‌طور که تا الان عمل کرده است. خوشبختانه فعلاً همه چیز خوب است.

وی درباره شباهت‌اش به فابرگاس و اینکه آیا بازی او با این بازیکن مقایسه شده یا خیر بیان کرد: بازی‌های او را تماشا می‌کنم. زمانی که جوان بودم و به سایپا آمدم دوست داشتم الگویی داشته باشم که در دسترس باشد و الگوی من ابراهیم صادقی بوده و دوست دارم راه او را بروم، اما برخی دوستان هم می‌گویند از نظر ظاهری شبیه به فابرگاس هستم که البته از نظر فنی تفاوت زیادی داریم.

هافبک تیم فوتبال سایپا درباره راز ماندگار شدن خود در این تیم تصریح کرد: قطعاً از تیم‌های دیگر پیشنهاد داشتم، اما چون کار خود را از سال 81 در تیم‌های پایه سایپا آغاز کردم و به این تیم عرق پیدا کرده بودم در سایپا ماندم. زمانی که به تیم بزرگسالان سایپا رفتم نیز دوست داشتم راه ابراهیم صادقی را ادامه دهم و از اینکه در این تیم ماندم بسیار خوشحال هستم.


اصفهان
- ورزشی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 24