(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

پیاده‌روی زائران رضوی| ۵۰۰۰ اصفهانی زائر امام رضا (ع) می‌شوند

پیاده‌روی زائران رضوی| ۵۰۰۰ اصفهانی زائر امام رضا (ع) می‌شوند

-

گروه استان‌ها - مسئول تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: بیش از ۱۰۰ هیئت مذهبی اصفهان برای عزاداری در حرم حضرت امام رضا (ع) به مشهد مقدس اعزام می‌شوند و در روز شهادت امام هشتم به صورت جمعی در حرم آن حضرت به عزاداری می‌پردازند.

حجت‌الاسلام حسن بابایی در گفت‌وگو با خبرنگارایرانیان سبز از اصفهان اظهار داشت: در کنار برنامه‌های عزاداری بیش از 5 هزار و 200 هیئت مذهبی استان، بیش از 100 هیئت مذهبی اصفهان نیز برای عزاداری در حرم حضرت امام رضا (ع) به مشهد مقدس اعزام می‌شوند و در روز شهادت امام هشتم به صورت جمعی در حرم آن حضرت به عزاداری می‌پردازند.

وی افزود: هر هیئت نسبت به جمعیت خود به اعزام عزاداران می‌پردازد و می‌توان گفت بیش از 5 هزار عزادار اصفهانی برای ایام شهادت حضرت امام رضا(ع) راهی مشهد مقدس خواهند شد.

مسئول تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهانگفت: برنامه شاخصی که در روز 28 صفر در سطح استان انجام می‌شود، مراسم «زیارت حضرت رسول(ص) از راه دور» است که این برنامه امسال به میزبانی سپاه صاحب الزمان (عج) و ناحیه بسیج امام صادق(ع) در حسینیه شهدای بسیج اصفهان برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در کنار این مراسم، هیئت‌های مذهبی استان نیز برنامه‌هایی را برگزار می‌کنند اما برنامه شاخص مذهبی در روز 28 صفر همین برنامه ذکر شده است.

بابایی در پایان از موکب‌داران و خادمان 116 موکب اصفهانی راهپیمایی عظیم اربعین و دستگاه‌های ناظر بر این قافله باشکوه، تشکر و قدردانی کرد.


اصفهان
- اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 39