(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

با هرگونه زمین‌خواری و ساخت‌ و ساز غیرمجاز در پردیس قاطعانه برخورد می‌شود

 با هرگونه زمین‌خواری و ساخت‌ و ساز غیرمجاز در پردیس قاطعانه برخورد می‌شود

-

فرماندار شهرستان پردیس با اشاره به برخورد قاطعانه با متخلفان ساخت‌ و‌ ساز غیرمجاز در پردیس گفت: برخی افراد به بهانه تولید و اشتغال اقدام به تغییر کاربری اراضی و ساخت‌ و سازهای غیرمجاز می‌کنند و وظیفه ما جلوگیری از زمین‌خواری و هرگونه سوء‌استفاده است.

به گزارش خبرگزاری ایرانیان سبز  از تهران ، عبدالعظیم رضایی امروز در جلسه ستاد پیشگیری، ساماندهی و مقابله با ساخت‌ و سازهای غیرمجاز در شهرستان پردیس اظهار داشت: یکی از مهّم‌ترین مسائلی که در استان به‌ویژه شمال شرق و شهرستان پردیس با آن روبه‌رو هستیم بحث ساخت ساخت‌ و ساز غیرمجاز و تصرفات انجام گرفته است.

وی بیان کرد: شهرستان پردیس از نظر ساخت‌ و سازهای غیرمجاز تحت کنترل است اما سال گذشته و‌ در ماه‌های اخیر در منطقه کمرد علی‌رغم همه تأکیدات و مراقبت‌های انجام گرفته شاهد ساخت‌ و سازهایی بوده‌ایم که بلافاصله با حضور متولیان و دادستان شهرستان جلسات برگزار و موضوع مورد بررسی قرار گرفت.

فرماندار شهرستان پردیس افزود: بخشی از منطقه کمرد جز مستثنیات بوده و بخش دیگری از آن به شرکت عمران واگذار شده و همه ادارات متولی باید نسبت به نظارت مراقبت و جلوگیری از ساخت‌ و سازهای غیرمجاز اقدام کنند تا کار به طرح دعوی و تخریب نرسد.

رضایی ادامه داد: تیم‌هایی برای بازرسی نظارت و پیشگیری از ساخت‌ و سازهای غیرمجاز و تصرف اراضی با حمایت دادستانی و فرماندهی انتظامی شهرستان تشکیل می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برخی افراد به بهانه تولید و اشتغال اقدام به تغییر کاربری اراضی و ساخت‌ و سازهای غیرمجاز می‌کنند و وظیفه ما جلوگیری از زمین‌خواری و هرگونه سوء‌استفاده است.


تهران
- اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 42