(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

حدادی‌فر: مقصر شرایط فعلی ما بازیکنان هستیم؛ نباید با سپاهان مقایسه شویم

حدادی‌فر: مقصر شرایط فعلی ما بازیکنان هستیم؛ نباید با سپاهان مقایسه شویم

-

حدادی‌فر پس از شکست تیمش مقابل شهرخودرو گفت: اصلا شرایط ما با سپاهان یکی نیست که برخی ما را با آنها مقایسه می‌کنند.

به گزارش خبر گزاری ایرانیان سبز از اصفهان, قاسم‌ حدادی‌فر پس از شکست تیمش مقابل تیم فوتبال شهرخودرو در هفته هفتم لیگ برتر، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دوباره باختیم و امیدوارم بتوانیم در هفته‌ آینده جبران کنیم.

وی ادامه داد: شرایط برای ما خیلی سخت است اما در نهایت خود ما بازیکنان هستیم  که باید این وضعیت را تغییر دهیم و فکر می‌کنم ایراد از ما بازیکنان است نه سرمربی، تمام تلاش‌مان را باید انجام دهیم و دست به دست هم دهیم تا از این شرایط سخت خارج شویم. فکر می‌کنم می‌توانیم با یک برد شروع خوبی داشته باشیم، باید سخت کار کنیم و تمرکز کنیم تا بتوانیم هفته‌های آینده نتیجه بگیریم و از این شرایط سخت خارج شویم.

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره دلایل شکست‌های ذوب‌آهن و ناکامی‌های اخیر این تیم گفت: نمی‌دانم ایراد کجاست، در این 16 تا 17 سال تا به حال چنین چیزی ندیده‌ام که یک تیم به این خوبی بازی کند، اما همه نتایج را از دست بدهد و واقعاً خود ما هم مانده‌ایم. اما با این حال فکر می‌کنم دلیل اصلی این ناکامی‌ها ما بازیکنان هستیم و به شخص دیگری خرده‌ای وارد نیست.ما باید خودمان را بهتر کنیم، از من بزرگ‌تر گرفته تا بازیکنان جوان تیم، باید دست به دست هم دهیم تا بلند شویم.

وی در ادامه به گلایه از گزارشگران بازی ذوب‌آهن مقابل تیم‌های سپاهان و مس پرداخته و خاطرنشان کرد: گزارشگر بازی با سپاهان به نحوی بازی را گزارش کرد که انگار ما یک تیم غریبه بودیم، در بازی مقابل مس هم گزارشگر بازی در حالی که دروازه‌بان ما روی هیچ کدام از گل‌ها مقصر نبود او را زیر سوال برد و دچار حاشیه‌های زیادی کرد. ما زمین خورده‌ایم، وقتی کسی زمین می‌خورد که نباید لگدمال شود. نه از نظر امکانات و نه از نظر شرایط دیگر هیچ سنخیتی با سپاهان نداریم،. وقتی یک هزار تومانی وارد باشگاه ما می‌شود باید 10 نفر امضاء کنند، اصلا شرایط ما با سپاهان یکی نیست که ما را با آنها مقایسه می‌کنند.

حدادی‌فر در ادامه افزود: در نهایت کسی را کنار خودمان نمی‌بینیم، فقط ما بازیکنان هستیم و معدود افرادی که به ما کمک می‌کنند. اهل گلایه نیستم اما خیلی از گزارشگران اصفهان ناراحتم و در این شرایط خیلی به تیم ما ضربه زدند. آقای کارشناس، آقای مفسر، آقای مجری من به شما قول می‌دهم که هیچ شرایط مساوی با سپاهان نداریم. تیم دوم من سپاهان است و اسطوره زندگی ورزشی من و دوست نزدیکم محرم نویدکیا است اما نمی‌توانید ما را با سپاهان مقایسه کنید، شرایط آنها با ما متفاوت است. ما تیم دوم شهرتان هستیم،کوچک هستیم اما نباید با ما اینگونه رفتار شود. امیدوارم مسئولان به این موارد رسیدگی کنند و کمک‌مان کنند. دوست ندارم مردم اصفهان و رسانه‌های استان ما را لگدمال کنند، باید دست به دست هم دهیم و بلند شویم.

وی با بیان اینکه هنوز به بازگشت به لیگ امیدوار هستیم، خاطرنشان کرد: مطمئن هستم از انتهای جدول جدا می‌شویم و فقط به یک برد نیاز داریم. شرایط ما خیلی سخت است، در رختکن جو خیلی سنگینی حاکم بود و کسی نمی‌توانست سرش را بالا بگیرد ولی امیدواریم و تلاش می‌کنیم شرایط را بهبود ببخشیم.

کاپیتان ذوب‌آهن درباره داوری این بازی گفت: خیلی نمی‌خواهم درمورد داور بازی صحبت کنم اما برخوردهای داور کمی تند بود.


اصفهان ،
- ورزشی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 31