(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

مسیر بازگشت زائران از حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) تسهیل شد‌

مسیر بازگشت زائران از حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) تسهیل شد‌

تهران تهران

گروه استان‌ها ـ مسئول کمیته ترافیک و حمل و نقل ستاد اربعین حسینی(ع) گفت: به منظور سهولت در جابه‌جایی زائران ۶۰۰ دستگاه اتوبوس دوکابین،۱۹۰ دستگاه اتوبوس تک‌کابین و ۵۰ دستگاه تاکسی و ون در چندین نقطه از مسیر مستقر خواهند شد.

به گزارش خبرنگارایرانیان سبز  از ری، ناصر موسوی امروز در نشست خبری ستاد اربعین شهرستان ری اظهار داشت: به دنبال برگزاری باشکوه راهپیمایی جاماندگان اربعین در شهرستان ری و میزبانی مناسب از زائران آستان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در سال‌های گذشته هماهنگی‌های لازم  بین مجموعه حوزه ترافیک و سایر کمیته‌ها صورت گرفته است.

وی افزود: به منظور سهولت در جابه‌جایی زائران 600 دستگاه اتوبوس دوکابین و 190 دستگاه اتوبوس تک‌کابین پیش‌بینی شده که در چندین نقطه از مسیر مستقر و زائران را جابه‌جا می‌کنند.

مسئول کمیته ترافیک و حمل و نقل ستاد اربعین حسینی(ع) افزود: اتوبوس‌ها در ضلع جنوبی حرم، پارکینگ مقابل فرمانداری، پارکینگ سیدالشهدا(ع)، سه راه ورامین و مقابل سازمان آب و فاضلاب در خیابان 24 متری آماده خدمات‌رسانی به زائران خواهند بود، همچنین 50 دستگاه تاکسی و ون نیز برای جابه‌جایی زائران به سمت مترو درنظر گرفته شده است.

موسوی تصریح کرد: کلیه خودروها از مسیر راهپیمایی پاکسازی می‌شوند و به منظور رفاه و جلوگیری از هرگونه تداخل مسیر ورودی سلمان فارسی از اتوبان آوینی شرقی و خیابان ایرانیت به سلمان فارسی با نیوجرسی مسدود می‌شود و همچین مسیرهای منتهی به فدائیان اسلام، شهید رجایی، میدان معلم و پل خبرنگار نیز محدودیت ترافیکی یا انسداد مسیر خواهد داشت.

وی ادامه داد: جمعیت هلال احمر شهرستان نیز با 360 امدادگر در تمامی مسیر راهپیمایی آماده ارائه خدمات است و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس در ضلع جنوبی حرم، 31  دستگاه آمبولانس در طول مسیر، 4 دستگاه آمبولانس در ضلع حرم و 8 دستگاه آمبولانس در طول مسیر راهپیمایی خدمات‌رسانی خواهد کرد.

مسئول کمیته ترافیک و حمل و نقل ستاد اربعین حسینی(ع) در پایان خاطرنشان کرد: بیمارستان‌های فیروزآبادی، هفت تیر، درمانگاه فاطمه‌زهرا(س) و کلینیک سلیمان‌پور نیز آماده خدمات‌رسانی به زائران خواهد بود.تهران تهران اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 31