cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: arefeh esmailpoor
دوشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۲ ساعت ۱۲:۱۲
-
عضو خبرگان رهبری: ‌حضور میلیونی زائران در اربعین دنیا را متحیر کرده است
تعداد بازدید صفحه : 20
عضو خبرگان رهبری: ‌حضور میلیونی زائران در اربعین دنیا را متحیر کرده است
دسته بندی خبر: اجتماعی
تاریخ خبر : دوشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۲ ساعت ۱۲:۱۲
- اجتماعی ایران ، سبز قم

آیت‌الله سید رحیم توکل در گفت‌وگو با خبرنگار ایرانیان سبز در قم با اشاره به اهمیت مراسم اربعین حسینی اظهار داشت:اربعین در واقع ظهور قدرت اسلام و تجلی ولایت است.

وی افزود: در مراسم حج 2.5 میلیون نفر شرکت می‌کنند درصورتی‌که این مراسم واجب است ولی در مراسم اربعین که شرعاً واجب نیست بلکه عشق و شور و ولایت و معرفت سبب حضور میلیونی عاشقان اهل‌بیت(ع) می‌شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد:قدرت تشیع و اهل‌بیت(ع) و خون امام حسین(ع) سبب شده است و بیش از 20 میلیون نفر در مراسم اربعین حسینی شرکت کنند.

حضور میلیونی زائران در اربعین حسینی دنیا را انگشت‌به‌دهان کرده است

استاد حوزه علمیه ابراز کرد:حضور میلیونی زائران حسینی در مراسم اربعین حسینی دنیا را متحیر کرده است،پیر و جوان،زن و مرد،کوچک و بزرگ در این مراسم حضور پیداکرده و تجلی قدرت شیعه است.

آیت‌الله توکل با اشاره به آثار و برکات حضور میلیونی در مراسم اربعین حسینی عنوان کرد:هنگامی‌که این جمعیت در اربعین حسینی حضور پیدا می‌کند این سؤال برای جامعه جهانی مطرح می‌شود که امام حسین(ع) چه کسی بوده است.

وی خاطرنشان کرد: حضور میلیونی زائران و شیفتگان اباعبدالله(ع) در مراسم اربعین حسینی سبب می‌شود مردم به تاسی از نهضت حسینی قیام کرده و یاور مظلومین شوند.

خبرهای امروز

/:


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'عضو خبرگان رهبری: ‌حضور میلیونی زائران در اربعین دنیا را متحیر کرده است ' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز