cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
چهارشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۷ ساعت ۱۰:۴۹
گيلان رشت
تیم خبرنگاران بسیجی گیلان در نجف و کربلا مستقر شدند
تعداد بازدید صفحه : 1
تیم خبرنگاران بسیجی گیلان در نجف و کربلا مستقر شدند
دسته بندی خبر: اجتماعی
تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۷ ساعت ۱۰:۴۹
گيلان ، رشت اجتماعی ایران ، سبز اربعین ، حسینی نجف کربلا

تیم خبری متشکل از خبرنگاران عضو بسیج رسانه گیلان که برای پوشش اخبار مرتبط با راهپیمایی بزرگ اربعین به کشور عراق اعزام شدند در شهرهای نجف و کربلا مستقر شدند.

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبز از نجفاشرف، تیم خبری متشکل از خبرنگاران عضو بسیج رسانه گیلان که برای پوشش اخبار مرتبط با راهپیمایی بزرگ اربعین به کشور عراق اعزام شدند عصر امروز با حضور رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان در شهرهای نجف و کربلا مستقر شدند.

سفرکاروان خبرنگاران گیلان به کشور عراق در ایام اربعین 10 روزه است و خبرنگاران در این سفر در کنار زیارت قبور ائمه اطهار(ع)، اخبارمرتبط با راهپیمایی بزرگ اربعین و نحوه‌ خدمات‌رسانی‌های مواکب استان به زائران امام حسین(ع) را نیز پوشش می‌دهند.

مراسم اربعین حسینی یک اجتماع کاملاً صلح‌آمیز و با رویکرد معنوی است و هر سنی از هر قشری با ملیت و ادیان مختلف در این تجمع بزرگ جهانی حضور دارند و این موارد از آثار این حماسه عظیم است.

انسجام بین مسلمانان، وحدت بین دولت‌های کشورهای مسلمان و موضوع ایستادگی در برابر ظلم و استبداد که با حماسه اربعین اتفاق می‌افتد، ‌نشان‌دهنده ابهت اسلام است و این انسجام چشمگیر در اربعین شرایطی را فراهم می‌کند تا همه جهانیان ابهت اسلام حقیقی را مشاهده کنند.

سکوت یا انحراف خبری رسانه‌های غربی در پوشش راهپیمایی چند میلیونی اربعین، مهر تأییدی بر شکست نقشه‌های غرب و متحدانش در ایجاد موج اسلام‌هراسی می‌زند و میزان توانایی محور مقاومت را در ایستادگی برابر نقشه‌های شیطانی غرب را به جهانیان نشان می‌دهد.

پیاده روی اربعین حسینی قطعاً جلوه‌ای از اعلام آمادگی شیعیان جهان برای ظهور و حرکت به سمت حضرت ولی‌عصر(عج) است زیرا زمانی که ایشان ظهور می کنند، بسیاری از شیعیان فوج فوج و با شیفتگی و اشتیاق کامل به سمت آن حضرت حرکت می‌کنند.

بنابر روایات، بعد از آغاز حرکت توسط امام عصر(عج) تعداد زیادی از شیعیان در کنار ایشان حاضر می‌شوند، از این رو پیاده روی اربعین مانوری از سیل جمعیتی است که در روز ظهور به سمت مکّه مکرمه حرکت می‌کنند لذا هر چه عظمت این پیاده‌روی افزایش یابد، امیدها برای نزدیک شدن زمان ظهور هم بیشتر می‌شود.

«امنیت» در سطح بالا یکی از جلوه‌های بارز مسیر پیاده روی اربعین حسینی است با وجود تمام ناامنی‌ها‌، خطرات و سخنانی که از شرایط موجود در کشور عراق به گوش می‌رسد اما مردم در مسیر پیاده‌روی برای یکدیگر امنیت ایجاد می‌کنند که جلوه بارز و کامل این امنیت قطعاً در حکومت مهدوی مشاهده می‌شود. 


 

بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'تیم خبرنگاران بسیجی گیلان در نجف و کربلا مستقر شدند ' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز