cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
چهارشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۰ ساعت ۱۰:۵۹
تهران تهران
تمام واحدهای مسکن مهر استان تهران تا نیمه سال ۹۹ تحویل داده می‌شود
تعداد بازدید صفحه : 11
تمام واحدهای مسکن مهر استان تهران تا نیمه سال ۹۹ تحویل داده می‌شود
دسته بندی خبر: اجتماعی
تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۰ ساعت ۱۰:۵۹
تهران ، تهران اجتماعی ایران ، سبز

استاندار تهران با اشاره به تحویل ۹۰ درصد واحدهای مسکن مهر استان تا پایان سال ۹۸ گفت: ۱۰۰ درصد واحدهای مسکن مهر استان تهران تا نیمه سال ۹۹ تحویل داده می‌شود.

به گزارش خبرنگارایرانیان سبز از تهران، انوشیروان محسنی بندپی عصر امروز در شورای مسکن استان تهران با بیان اینکه به طور میانگین تاکنون 76 درصد واحدهای مسکن مهر استان تهران تحویل داده شده است اظهار داشت: اگر دستگاه‌های خدمات‌رسان تعهدات خود را به درستی انجام دهند تا پایان سال 98 به طور متوسط 90 درصد و در نیمه سال 99 ، 100 درصد واحدهای مسکن مهر استان تهران تحویل داده می‌شود.

وی با اشاره به پیشرفت کار پروژه مسکن مهر پرند بیان کرد: در جلسه قبلی شورای مسکن مقرر شده بود تهاتر با دستگاه‌های خدمات‌رسان صورت گرفته و امکانات به شرکت عمران پرند واگذار شود.

استاندار تهران سپس با اشاره به تکلیف قانون برنامه ششم برای معلولان افزود: طبق این قانون جامعه هدف بهزیستی از پرداخت هزینه‌های جاری همچون آب و برق معاف هستند.

محسنی بندپی ادامه داد: در مورد مسکن مهر برای معلولان شهرستان پیشوا نیز برای 750 نفر منعقد شده است منتهی به دلیل عدم تمایل پیمانکار در تحویل واحدها، راه و شهرسازی مکلف شده است تا نسبت به انعقاد قرارداد با پیمانکار جدید اقدام کند.

وی در ضمن قدردانی از اقدامات دستگاه‌های خدمات‌رسان در پیشبرد پروژه‌های مسکن مهر پردیس تصریح کرد: برای مشکلات شهرهای زیر 20 هزار نفر همچون صفادشت نیز باید با تشکیل جلسه‌ به صورت ضرب‌الاجلی تصمیم‌گیری ‌شود.

خبرهای امروز

/:


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'تمام واحدهای مسکن مهر استان تهران تا نیمه سال ۹۹ تحویل داده می‌شود ' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز