cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
دوشنبه ۱۳۹۸/۷/۸ ساعت ۱۰:۱۶
تهران تهران
فرمانده سپاه استان تهران: مقاومت محصول تفکر و بینش شهدای هشت سال دفاع مقدس است
تعداد بازدید صفحه : 1
فرمانده سپاه استان تهران: مقاومت محصول تفکر و بینش شهدای هشت سال دفاع مقدس است
دسته بندی خبر: اجتماعی
تاریخ خبر : دوشنبه ۱۳۹۸/۷/۸ ساعت ۱۰:۱۶
تهران ، تهران اجتماعی ایران ، سبز

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: نیروهای مردمی و بسیجی در جبهه مقاومت ثابت کردند که تفکر مقاومت و ایستادگی که به برکت خون شهدای هشت سال دفاع مقدس ایجاد شده همچنان باقی است.

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبز از رباط کریم، سردار حسن‌زاده شامگاه یکشنبه در همایش رزمندگان، ایثارگران و پیشکسوتان جهاد و شهادت در شهرستان رباط کریم با بیان اینکه میانگین تعداد شهدا در هشت سال دفاع مقدس 80 شهید در روز بوده است اظهار داشت: بعد از دفاع مقدس و گذشت 32 سال همچنان قدرشناسی در مجالس و یادواره‌های شهدا از خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران ادامه دارد و همه مردم در مراسمات تجلیل و تکریم از مقام شامخ شهیدان و خانواده‌های معزز شهدا حضور پیدا می‌کنند.

وی تصریح کرد: مردم جمهوری اسلامی ایران جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی را باشکوه‌تر از هر زمانی برگزار کردند که حیرت دشمنان را به دنبال داشته است.

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران افزود: دشمنان دین اسلام درصدد تصرف چند هفته‌ای سوریه بودند اما پس از گذشت چند سال مقاومت سنگین مردم، رزمندگان و زلزله مقاومت، دشمنان شکست را پذیرفتند و از سوریه خارج شدند.

سردار حسن‌زاده در ادامه به سه مؤلفه ارزشمند در پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: یکی از این مؤلفه‌ها امامت و رهبری جامعه است که پیروزی، موفقیت، مقاومت و پایداری این ملت در هشت سال دفاع مقدس باعث ایجاد فرهنگ مقاومت و ایستادگی در جامعه به واسطه وجود رهبری شجاع، مدیر و مدبر شده که حتی دشمنان انقلاب اسلامی نیز به آن اعتراف می‌کنند که این رهبر عظیم‌الشأن در همه ابعاد همواره در مقابل تمام توطئه‌ها و نقشه‌های استکبار جهانی ایستاده است.

وی سپس با اشاره به تشکیل هسته‌‌های مقاومت در جهان بیان کرد: امروز شاهد بسیج جهان اسلام در دنیا هستیم که در سوریه و عراق در مقابل داعش و تکفیری‌هایی که آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها ایجاد کردند تا جنگ درون تمدن اسلامی به راه بیاندازند، نیروهای مردمی و بسیجی در جبهه مقاومت ثابت کردند که تفکر مقاومت و ایستادگی که به برکت خون شهدای هشت سال دفاع مقدس ایجاد شده همچنان باقی است.

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران همچنین در پایان خاطرنشان کرد: دومین و سومین مؤلفه پیروزی انقلاب اسلامی مردم و اعتقادات درونی آن‌هاست که ریشه در عاشورای امام حسین (ع) و منشاء کربلا دارد که خاطرات و حوادث دوران دفاع مقدس شباهت بسیار زیادی به صحنه‌های عاشورا دارد.


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'فرمانده سپاه استان تهران: مقاومت محصول تفکر و بینش شهدای هشت سال دفاع مقدس است ' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز