(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

نماینده ولی‌فقیه در گیلان: توجه صرف به معیشت و روزمرگی از نقشه‌های استکبار است‌

نماینده ولی‌فقیه در گیلان: توجه صرف به معیشت و روزمرگی از نقشه‌های استکبار است‌

گيلان رشت

نماینده ولی‎فقیه در استان گیلان توجه صرف به مسائل معیشتی و روزمرگی را از نقشه‎های استکبار دانست و گفت: بزرگان انقلاب اسلامی نگاه جامع و عمیقی برای ایجاد تمدن اسلامی و سعادتمند کردن انسان داشتند.

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبزاز رشت، آیت‎الله رسول فلاحتی امروز در گردهمایی هیئت امنای مجمع  یاران انقلاب اسلامی شهرستان‎های گیلان در مصلی امام خمینی(ره) رشت اظهار داشت: دوران هشت سال دفاع مقدس طلایی‎ترین عصر در تاریخ انقلاب ایران است.

نماینده ولی‎فقیه در استان گیلان به اقتدار جمهوری اسلامی ایران زیر سایه دین مبین الهی اشاره کرد و عنوان داشت: ملت ایران توانستند زیر سایه اسلام و پیروی از اهل بیت(ع) به تعالی، پیشرفت و بالندگی برسند.

وی با بیان اینکه ایرانی‎ها از همان ابتدا با تمام وجود خود اسلام را پذیرفتند خاطرنشان کرد: ایران اسلامی معتقد به شیعه، تمام  اهداف متعالی که مدنظر ائمه اطهار(ع) و دین مبین اسلام است را در خود دارد.

آیت‎الله فلاحتی نیاز امروز بشر را معنویت دانست و تصریح کرد: راه نجات بشریت پیروی از اسلام و اهل بیت(ع) است و امروزه نه تنها شیعیان بلکه تمام مسلمانان و موحدان در سراسر دنیا با تمام وجود خداوند را می‎پرستند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه امروزه شرک و کفر با تمام قوا در مقابل اسلام ایستاده است ابراز داشت: اسلام ناب محمدی همان اسلام شیعه است که موجب سعادت انسان می‎شود اما عده‎ای نادان متوجه این موضوع  نیستند.

وی توجه صرف به مسائل معیشتی و دچار شدن به روزمرگی را از نقشه‎های استکبار دانست و افزود: بزرگان انقلاب اسلامی نگاه دقیق و عمیقی برای ایجاد تمدن اسلامی و سعادتمند کردن انسان داشتند لذا مطالعه دوباره کتاب‎های شهید مطهری ضروری است .

آیت‎الله فلاحتی اقتدار ایران اسلامی را مدیون خداباوری مخلصانه این ملت دانست و گفت: دشمنان در سال 88 برای نابودی نظام اسلامی مصمم بودند اما رهبر معظم انقلاب فتنه آنان را خنثی کرد و انقلاب ما که ثمره خون شهیدان است حفظ شد.

نماینده ولی‎فقیه در استان گیلان با اشاره به تمایل و علاقه مردم دنیا به ملت ایران عنوان کرد: اگرمی‎خواهیم فساد‍‍، بی‎بند و باری و بی‎حجابی در جامعه از بین برود بایستی روش درست امر به معروف و نهی از منکر را به مردم بیاموزیم.

رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان‎ شجاعت را یکی از ارکان مهم برای انجام فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر دانست و تصریح کرد: امروزه امر به معروف و نهی از منکر بالاتر از حضور در جبهه‎های جنگ است.

امام جمعه رشت با تأکید بر فعال کردن مساجد استان گیلان خاطرنشان کرد: یاد خدا افزایش برکت و رزق و روزی را در پی دارد لذا مسئولان بایستی بر پخش شدن اذان سه‎گانه از تمام مساجد استان گیلان اهتمام داشته باشند.

حجت‎الاسلام ولی عادلی، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان گیلان نیز در این گردهمایی محور فعالیت مجمع یاران انقلاب اسلامی استان را طبق رهنمودهای مقام معظم رهبری دانست و گفت: وحدت و انسجام بین نیروهای ارزشی از رویکردهای مجمع یاران انقلاب است.گيلان رشت اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 45