cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: زینب شیدایی
شنبه ۱۳۹۸/۵/۱۹ ساعت ۰۱:۳۱
-
مدیر عامل شرکت برق استان ایلام گفت: مصرف برق در ایلام به مرز هشدار رسید
تعداد بازدید صفحه : 20
مدیر عامل شرکت برق استان ایلام گفت: مصرف برق در ایلام به مرز هشدار رسید
دسته بندی خبر: اقتصادی
تاریخ خبر : شنبه ۱۳۹۸/۵/۱۹ ساعت ۰۱:۳۱
- اقتصادی ایران ، سبز

 هادی شیرخانی، در گفت و گو با خبرنگار ایرانیان سبز در ایلام اظهار داشت:  به‌دنبال افزایش بی‌سابقه مصرف برق در ایلام و گذشتن رقم پیک مصرف از مجاز،مصرف برق  در ایلام به مرز هشدار رسیده است.

مدیر عامل شرکت برق استان ایلام گفت:   همکاری و همراهی مردم و صرفه جویی در مصرف برق باعث می شود که  مردم تمام مناطق استان در آرامش و آسایش کامل از این نعمت الهی بهره مند شوند.

شیرخانی یادآور شد: دمای هوای ایلام از اواسط مرداد افزایش محسوسی داشته است  و روند آن نیز در حال استمرار است و این وضعیت باعث بالارفتن مصرف برق گردیده و از تمام مردم استان  درخواست صرفه جویی و کمک در این خصوص را داریم.

شیرخانی درباره احتمال خاموشی برق  در سطح استان ایلام  گفت: درحال حاضر  در خط قرمز مصرف برق هستیم به  این معنا که از شرایط مجاز و سهمیه  عبور کرده‌ایم اما تاکنون خاموشی نداشته‌ایم.

وی اجرای خاموشی را در صورت عدم رعایت پیک مصرف قابل پیش بینی نام برد و یادآورشد: صرفه جویی و کمک شهروندان در رعایت مصرف ما را در پیشگیری از خاموشی ناخواسته کمک می‌کند.


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'مدیر عامل شرکت برق استان ایلام گفت: مصرف برق در ایلام به مرز هشدار رسید' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز