(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات نقشه‌های استکبار جهانی را نقش برآب می‌کند

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات نقشه‌های استکبار جهانی را نقش برآب می‌کند

-

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات علاوه بر ایجاد نشاط در جامعه نقشه‌های استکبار جهانی را نقش برآب می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبز از رشت، محمود قاسم‌نژاد عصر امروز در جلسه ساماندهی جوانان استان گیلان در رشت به لزوم تداوم برنامه‌های فرهنگی مرتبط با جوانان در طول سال اشاره کرد و اظهار داشت: برنامه‌های نهادهای فرهنگی و مردمی استان در زمینه اشتغال جوانان، ورزش، ازدواج، و ترویج فرهنگ و مفاهیم دینی و مرتبط با جوانان موثر بوده و جای تقدیر دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با اشاره به برگزاری مسابقات ملی وزنه‌برداری «جام پهلوان نامجو» در گیلان خاطرنشان کرد: با توجه‌ به برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات انجام شده در این حوزه امیدواریم که این مسابقات ملی به نحو مطلوب در استان برگزار شود و ورزشکاران ما نیز سهمیه المپیک را کسب کنند.

وی با بیان اینکه جوان امروز باید بتواند از گذشته درس گرفته و تاریخ‌نگر باشد گفت: انگیزه‌ها و باورهای جوانان امروز با جوانان دهه 40 و 50 متفاوت است از طرفی ما جوانان تحصیل‌کرده زیادی داریم که به‌دنبال کسب درآمد و کار و تلاش نیستند و باید برنامه‌های موثرتری پیش‌بینی شود که جوان بتواند توانایی‌های خود را در عرصه‌های مختلف نشان دهد. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با اشاره به اینکه برخی عقاید مهم و دینی نظیر احترام به بزرگتر در گذشته مرسوم بوده و همچنان به آن معتقد هستیم افزود: رنج و سختی‌ در گذشته موجب خوداتکایی بسیاری از خانواده‌ها شد و متاسفانه بنا به دلایلی بعضی از این خانواده‌ها امروز به‌ناچار خرج و مخارج جوانان و فرزندان خود را هم متحمل می‌شوند.

قاسم‌نژاد ساماندهی امور مرتبط با جوانان را نیازمند اقدامات راهبردی دانست و تصریح کرد: هویت جوان به‌عنوان یک موضوع راهبردی باید در دستور کار ورزش و جوانان قرار گیرد و باید با پیش‌بینی برنامه‌های متناسب با سبک زندگی ایرانی و اسلامی و کار کردن روی نگرش خانواده‌ها، افراد را به سمت کار و تلاش جهت مفید بودن در جامعه تشویق کنیم.

وی با اشاره به لزوم تولید محتوا بر اساس باورها و فرهنگ ایرانی و اسلامی توسط نهادهای مختلف فرهنگی استان گیلان گفت: اگر جوانی که دچار آسیب‌های هویتی شده به آن باور درست مبتنی بر ارزش‌های ایرانی و اسلامی برسد در این صورت برای کسب درآمد، کار و تلاش و مفید بودن در اجتماع نیز آستین بالا می‌زند.

قاسم‌نژاد به لزوم تعامل و انعقاد تفاهم‌نامه‌های مختلف توسط اداره‌کل ورزش و جوانان استان گیلان با دستگاه‌های مختلف فرهنگی استان تاکید کرد و ابراز داشت: برنامه‌های فرهنگی مناسب در این تفاهم‌نامه‌ها باید پیش‌بینی شود طوری‌که اجرای آن‌ها موجب رشد جوانان شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با اشاره به ضرورت امیدوار کردن جوانان نسبت به آینده افزود: باید به جوانان نزدیک شده و باورشان کنیم و از توانایی‌ها و ایده‌هایشان نیز حمایت کنیم تا احساس کنند که مسئولان در کنارشان هستند و درصدد برطرف کردن مشکلاتشان هستند.

وی انتخابات پیش رو مجلس را مورد اشاره قرار داد و افزود: جمهوری اسلامی همواره به موضوع مردم‌سالاری دینی در انتخابات توجه خاصی دارد و امام خمینی(ره) نیز تاکید کردند که جمهوری اسلامی عبارت از حضور مردم در کنار اسلام است.

قاسم‌نژاد با اشاره به نقشه‌ها استکبار جهانی برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی عنوان کرد: استکبار جهانی مدعی است که حقوق بشر‌ در جمهوری اسلامی رعایت نمی‌شود و مردم از نظام‌ بیزار هستند بنابراین حضور موثر مردم در صحنه انتخابات، بهره‌گیری از ایده‌ها و برنامه‌های جوانان برای ایجاد نشاط در جامعه موجب نقش برآب شدن نقشه‌های دشمن می‌شود.- اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 51