cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ساعت ۱۱:۳۰
-
مردم تهران در ‌تکریم شهدای ‌حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی راهپیمایی می‌کنند
تعداد بازدید صفحه : 4
مردم تهران در ‌تکریم شهدای ‌حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی راهپیمایی می‌کنند
دسته بندی خبر: اجتماعی
تاریخ خبر : پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ساعت ۱۱:۳۰
- اجتماعی ایران ، سبز

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از برگزاری راهپیمایی در استان تهران همزمان با سراسر کشور در دفاع از آرمان‌های انقلاب، ولایت فقیه، شهدا و تکریم شهدای سانحه هوایی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبز از پیشوا، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی، ولایت فقیه و شهدا به ویژه سپهبد شهید سلیمانی و تکریم جان باختگان سانحه هوایی و دفاع از کیان سپاه مقتدر پاسداران انقلاب اسلامی راهپیمایی در استان تهران برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: این راهپیمایی همچون سراسر کشور در روز جمعه 27 دی ماه پس از اقامه نماز جمعه برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: از مردم شهیدپرور استان تهران دعوت می‌شود در همه شهرستان‌ها با حضور در راهپیمایی بار دیگر با آرمان‌های امام و شهدا تجدیدمیثاق کنند.

محمودی در پایان خاطرنشان کرد: این راهپیمایی در تهران نیز انجام خواهد شد و راهپیمایی از درب مصلی به سوی خیابان ولی عصر(عج) برگزار می‌شود.

خبرهای امروز

/:


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'مردم تهران در ‌تکریم شهدای ‌حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی راهپیمایی می‌کنند ' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز