(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

رئیس رسیدگی به امور مساجد استان تهران: فتنه‌ها را باید با روشنگری خاموش کرد

رئیس رسیدگی به امور مساجد استان تهران: فتنه‌ها را باید با روشنگری خاموش کرد

تهران تهران

رئیس رسیدگی به امور مساجد استان تهران گفت: فتنه‌ها را باید با روشنگری خاموش کرد و تا زمانی که مسئولان به فرامین مقام معظم رهبری گوش فرا دهند دشمن نمی‌تواند در ما نفوذ کند.

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبز از اسلامشهر، حجت‌الاسلام والمسلمین روح‌الله نوری‌زاده امروز در آیین گرامیداشت یوم‌الله 9 دی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام راحل که در به ثمر رسیدن و تداوم انقلاب اسلامی نقش بسزایی داشتند اظهار داشت: 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است و لازم است در راستای بصیرت‌افزایی و تبیین نکات پیرامون 9 دی و دستاوردهای انقلاب به برخی نکات توجه شود.

 وی با اشاره به حدیثی از پیامبر مکرم اسلام تأکید کرد: پیامبر اسلام فرمودند « من از سه چیز پس از مرگم برای امتم می‌ترسم، گمراهی بعد از شناخت، فتنه‌هایی که گمراه‌کننده است و شهوت شکم و شهوت جنسی» و در قرآن کریم نیز 60 مرتبه کلمه فتنه و مشتقات آن به کار برده شده است.

رئیس رسیدگی به امور مساجد استان تهران افزود: فتنه تداعی‌کننده برنامه‌هایی برای ایجاد نفاق، ضلالت و گمراهی بوده، موجب اختلاف میان دو گروه و جماعت توسط افرادی خاص می‎‌شود.

انقلاب اسلامی مهّم‌ترین هدیه و تحفه الهی به ملت ایران است

نوری‌زاده با بیان اینکه انقلاب اسلامی مهّم‌ترین هدیه و تحفه الهی به ملت ایران است تصریح کرد: این هدیه از جانب خداوند در قالب انقلاب اسلامی تجلی یافته و تشکیل حکومت دینی و اسلامی منتهی آمال همه انبیا و اولیا از ابتدای تاریخ بوده است.

 وی به تشکیل حکومت اسلامی در طول تاریخ در زمان پیامبر(ص) اشاره کرد و گفت: در زمان حکومت حضرت علی(ع) فتنه‌ها و کارشکنی‌ها صورت گرفت و اجازه تشکیل حکومت به ایشان ندادند و 25 سال امام را خانه‌نشین کردند در حالی که امام علی(ع) در روز غدیر با حضور 124 هزار شاهد توسط نبی مکرم اسلام به خلافت و امامت رسیده بود.

رئیس رسیدگی به امور مساجد استان تهران ادامه داد: در طول تاریخ همواره حکومت در دست جباران و ظالمان است و آنان با دید جدایی دین از سیاست در دوران امامان معصوم و پس از آن نیز به هیچ فقیهی اجازه تشکیل حکومت اسلامی را نمی‌دهند.

نوری‌زاده با بیان اینکه در سال 57 دو مؤلفه امت و امام در کنار هم قرار داشتند افزود: امام خمینی(ره) به عنوان شخصیت جامع انقلابی و جهادگر که با بصیرت و بینش تمام مردم را می‌شناخت برای تشکیل حکومت اسلامی در کنار هم قرار گرفتند و این وعده در بهمن 57 تحقق یافت.

استفاده از کلیدواژه «تقلب در انتخابات» یکی از فتنه‌های آمریکا در سال 88 بود

 وی بیان کرد: از زمان شکل‌گیری انقلاب، فتنه‌ها و دشمنی‌ها آغاز و تاکنون قریب به 60 فتنه را پشت سر گذارده‌ایم البته دشمنی استثمارگرانی چون آمریکا و انگلیس در دوران ستمشاهی نیز بوده و آمریکا به شاه به عنوان دست‌نشانده و مزدور می‌نگریست و امروز نیز این مواضع هیچ فرقی نکرده و نباید چشم امید به آمریکا ببندیم.

رئیس رسیدگی به امور مساجد استان تهران با بیان تداوم جنایت‌ها و فتنه‌گری‌های آمریکا در طول تاریخ ایران تأکید کرد: ماجرای طبس، حصر اقتصادی و ایجاد تحریم‌های ظالمانه از سال 59 تا به امروز، بلوکه کردن اموال، عدم اجازه حمل و نقل و تحریم کالاهای ضروری و تحریک عراق علیه ایران که منجر به از دست رفتن سرمایه‌های عظیم و گرانقدر انسانی و 214 هزار شهید و انسان پاک شد که همگی نشان از فتنه‌گری‌ها و جنایت‌های آمریکای مستکبر است.

نوری‌زاده همچنین با بیان اینکه یکی از فتنه‌های آمریکا در سال 88 با کلیدواژه «تقلب در انتخابات» بود افزود: اعتماد ملی بزرگترین سرمایه کشور است که دشمنان با حربه‌های مختلف، ایجاد شبهه و ناامیدی، بدبینی نسبت به اصل و ارکان نظام، ایجاد جنگ رسانه‌ای تمام عیار، تحریک در حوزه اقتصادی و فرهنگی، نفوذ در حوزه فرهنگی با ابزار مختلف از تمام شِگردها برای رسیدن به هدف خود که ایجاد ناامنی و فتنه‌گری بود استفاده کردند.

یوم‌الله 9 دی خط قرمز همه اقشار مردم بود

وی سپس با بیان اینکه یوم‌الله 9 دی خط قرمز همه اقشار مردم بود افزود: فتنه‌ها را باید با روشنگری خاموش کرد و تا زمانی که مسئولان به فرامین مقام معظم رهبری گوش فرا دهند دشمن نمی‌تواند در ما نفوذ کند و ما بیش از گذشته در این برهه زمانی نیازمند رهبر و همدلی هستیم.

 رئیس رسیدگی به امور مساجد استان تهران تصریح کرد: دشمن قصد دارد با تردیدافکنی و ایجاد شبهات زیاد در بدنه مردمی نفوذ و ایجاد اخلال کند و ما باید انگشت اتهام را به سوی دشمنانی نشانه بگیریم که هیچ ترحمی نسبت به نوامیس، انقلاب مملکت ما ندارند.

نوری‌زاده در پایان با اشاره به اینکه امروز دشمن واحدی داریم و در کنار این دشمنی سرمایه‌هایی ‌داریم که باید از آن‌ها برای خنثی‌سازی فتنه‌ها استفاده کنیم گفت: مهّم‌ترین سرمایه امروز ما وجود رهبری اندیشمند، انقلابی، با هوش، متعهد، بصیر و بهترین خلف صالح پس از امام راحل است و سرمایه دیگر دستاوردی است که شهدا با خون پاکشان برای به ثمر رسیدن انقلاب برای ما به ارمغان آوردند و باید از این فضا برای مقابله با دشمن مشترک به نحو شایسته استفاده کنیم و موجبات ظهور امام زمان(عج) را با بینایی و بصیرت فراهم کنیم.تهران تهران اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 34