(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

«طلایه‌داران بصیرت» بار دیگر حماسه آفریدند

«طلایه‌داران بصیرت» بار دیگر حماسه آفریدند

گيلان رشت

مراسم گرامیداشت یوم‌الله ۹ دی با حضور پرشور مردم بصیر و ولایتمدار استان گیلان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبز از رشت، مراسم گرامیداشت «یوم‌الله 9 دی» صبح امروز همزمان با سراسر کشور و با حضور باشکوه و پرشور مردم بصیر، مؤمن و ولایتمدار گیلان در میدان شهدای ذهاب رشت و سایر شهرستان‌های این استان برگزار شد.

مردم دیار میرزاکوچک جنگلی از نخستین ساعات صبح امروز برای تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب و امام خمینی(ره) و همچنین نشان دادن وفاداری خود به مقام معظم رهبری به میدان شهدای ذهاب رشت آمدند تا بار دیگر حماسه‌ای عظیم خلق کنند.

فتنه 88 ایامی فراموش نشدنی در تاریخ نظام اسلامی ایران است که در آن عده‌ای از خواص بی‌بصیرت با زیرپا گذاشتن قانون اساسی به امام امت پشت کرده و به خون شهدا خیانت کردند اما مردم بصیر و همیشه آگاه ایران با راهپیمایی خود در روز «9 دی» چشم فتنه را کور کردند.

مردم گیلان با بصیرت مثال‌زدنی خود در آن ایام یک روز زودتر از سایر مردم کشور یعنی در روز 8 دی به خیابان‌ها آمدند و با سر دادن شعارهایی نظیر «ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند» وفاداری خود را به انقلاب ثابت کردند و از مقام معظم رهبری لقب «طلایه‌داران بصیرت» گرفتند.

به گزارش ایرانیان سبز سخنران مراسم گرامیداشت یوم‌الله 9 دی امسال در رشت محمد دهقان عضو حقوقدان شورای نگهبان  است.گيلان رشت اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 37