(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

سرمربی سابق «سپیدرود رشت» سرمربی «رایکای بابل» شد

سرمربی سابق «سپیدرود رشت» سرمربی «رایکای بابل» شد

-

سرمربی سابق سپیدرود رشت با عقد قراردادی با باشگاه رایکای بابل در نیم فصل دوم لیگ آزادگان سرمربیگری این تیم را برعهده خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبز از رشت، علی نظرمحمدی سرمربی پیشین تیم سپیدرود رشت عصر امروز طی قراردادی به مدت یک و نیم سال  تیم رایکای بابل  را در نیم فصل دوم لیگ دسته اول آزادگان هدایت خواهد کرد.

نظرمحمدی این فصل را با سپیدرود تازه از لیگ برتر به دسته اول سقوط کرده آغاز کرد و در هفته سیزدهم از این تیم کنار گذاشته شد و جایش را به نادر دست‌نشان داد.

سرمربی جوان رشتی پیش از این موفق شده بود تا در 2 فصل سپیدرود را از لیگ دسته دوم به لیگ برتر هدایت کند و نیم فصل نیز در لیگ برتر سکان هدایت سپیدرود را دست بگیرد.

نظرمحمدی سال گذشته در چند بازی هدایت همین تیم رایکا را که با نام خونه به خونه در فوتبال فعالیت می‌کرد برعهده داشت که به‌دلیل مشکلات مالی از این تیم جدا شده بود.

تیم رایکای بابل که از ابتدای فصل با خرید امتیاز خونه به خونه این شهر در مسابقات لیگ دسته اول امسال شرکت کرده بود چندین مرتبه بر روی نیمکت با تغییر مربی دست به گریبان بود و پس از مهران نجفی، حسین مسگرساروی و هادی شکوری حالا نظرمحمدی را باید چهارمین سرمربی این فصل رایکا دانست.

رایکا در حال حاضر با 13 امتیاز از 17 بازی در رتبه هفدهم جدول رده‌بندی لیگ دسته اول آزادگان جای دارد و نظرمحمدی برای حفظ این تیم در دسته اول و دفاع از اعتبار رزومه موفق خود در مربیگری کار بسیار سختی را در پیش خواهد داشت.
 - اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 38