cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
دوشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۹ ساعت ۱۰:۴۳
گيلان رشت
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری: صاحبان اصلی انقلاب بساط فتنه را از ایران جمع کردند/ برخی خواص غافل به خود بیایند
تعداد بازدید صفحه : 3
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری: صاحبان اصلی انقلاب بساط فتنه را از ایران جمع کردند/ برخی خواص غافل به خود بیایند
دسته بندی خبر: اجتماعی
تاریخ خبر : دوشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۹ ساعت ۱۰:۴۳
گيلان ، رشت اجتماعی ایران ، سبز

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه مسئولان نباید با بی‌تدبیری‌های خود بهانه دست دشمن بدهند گفت: خدمت به مردم و تبعیت از رهبری تیرخلاص به فتنه است و بساط دشمن و فتنه‌گران را جمع می‌کند.

آیت‌الله احمد پروایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرانیان سبز در رشت، با تأکید بر اینکه دشمن برای طرح‌ریزی فتنه آبان امسال 3 سال تمام نقشه کشیده و بستر ورود قاچاقی انواع سلاح را به کشور مهیا کرد اظهار داشت: مسئولان باید خدمت صادقانه به مردم و تبعیت از مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهند تا بساط فتنه و فتنه‌گران از کشور جمع شود.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مردم نظام اسلامی و ولایت‌فقیه را از عمق جان دوست دارند عنوان کرد: در فتنه و اغتشاشاتی که اخیراً شاهد بودیم همین مردم به لطف عنایات همیشگی پروردگار متعال با بصیرت و آگاهی خاصی که دارند به صحنه آمده و به صورت خودجوش آتش فتنه را خاموش کردند.

آیت‌الله پروایی بیدار شدن مسئولان از خواب غفلت و تلاش برای خدمت‌رسانی به مردم و قشرهای مستضعف به عنوان وارثان حقیقی انقلاب اسلامی را مورد تأکید قرار داد و ابراز داشت: مسئولان نباید کاری کنند که دشمن از فرصت‌ها برای ضربه به نظام استفاده کرده و با اجیرکردگانش برای نابودی کشور وارد میدان شود.

ی وجود ملت آگاه و بابصیرت ایران اسلامی را از نعمت‌های خداوند متعال خواند و دفاع جانانه از ولایت‌فقیه را وظیفه همگان به ویژه نخبگان جامعه دانست و تصریح کرد: دشمن نخوابیده و همیشه بیدار است بنابراین مسئولان نباید باز هم مانند همان قضیه برجام به وعده‌های توخالی آنان گوش کرده و به سمت مذاکره با آنان قدم بردارند.

عضو مجلس خبرگان رهبری کارنامه سیاه غرب و در رأس آن آمریکایی‌ها  در بدعهدی و عدم عمل به تعهداتشان در قبال ایران اسلامی را دلیلی محکم بر بی‌اعتمادی به آن‌ها تلقی کرد و گفت: اگر مسئولان با تمام توان به مردم خدمت کرده و به داشته‌های داخلی خود تکیه کنیم تمام دنیا هم نمی‌تواند حریف جمهوری اسلامی ایران شود.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه ایران اسلامی و این نظام مقدس از همان زمان شکل‌گیری و پیروزی خود بر رژیم طاغوت با فتنه‌های متعددی از سوی دشمنان روبه‌رو شد عنوان کرد: 3 مؤلفه مهم امامت و رهبری، بصیرت، صبر و استقامت تا به امروز کمر دشمنان نظام جمهوری اسلامی را شکسته است.

آیت‌الله پروایی حضور مردم و بصیرت آنان را بسترساز شکست توطئه‌های دشمن و خانه‌نشین کردن آنان دانست و خاطرنشان کرد: در فتنه‌های 78، 88، 96 و آبان 98 حضور انقلابی مردم بابصیرت گیلان و سایر نقاط کشور نه‌تنها اجازه جولان بیشتر به فتنه‌گران و دشمنان را نداد بلکه پایه‌های این نظام را مستحکم‌تر از گذشته کرد.

وی با بیان اینکه نباید مانند برخی از تعبیر حادثه و واقعه به جای فتنه استفاده شود اظهار داشت: فتنه‌هایی که تاکنون در کشورمان توسط دشمنان و عوامل آنان به راه افتاده است اگر به غیر از جمهوری اسلامی ایران در هر کشور، دولت و یا نظامی در دنیا اتفاق می‌افتاد آن حکومت به سرعت از هم می‌پاشید و نابود می‌شد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه محبت رهبر انقلاب اسلامی در دل مردم و جوانان وجود دارد این موضوع را نیز از نشانه‌های لطف پروردگار به نظام تلقی کرد و افزود: در جریان بحث اصلاح قیمت بنزین در کشور دولت و مجلس نه‌تنها کوتاهی‌هایی داشتند بلکه حتی عذرخواهی نکرده و با لحن تمسخر با مردم صحبت کردند.

آیت‌الله پروایی مردم، قشرهای ضعیف و مستضعف کشور را صاحبان اصلی انقلاب و نظام اعلام کرد و اظهار داشت: چهل سالگی انقلاب اسلامی را با سربلندی تمام جشن گرفتیم و با رهبری مقام معظم رهبری و با داشتن چنین مردم بصیر و آگاهی راه نظام همچنان ادامه داشته و تمام نقشه‌های دشمن به فضل خداوند نقش بر آب می‌شود.

خبرهای امروز

/:


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری: صاحبان اصلی انقلاب بساط فتنه را از ایران جمع کردند/ برخی خواص غافل به خود بیایند' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز