(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

«تندباد» ۶۷میلیارد تومان خسارت در گیلان به‌جای گذاشت

«تندباد» ۶۷میلیارد تومان خسارت در گیلان به‌جای گذاشت

گيلان رشت

وزش تندباد در مجموع معادل ۶۶میلیارد و ۵۴۴میلیون تومان خسارت در بخش‌های مختلف در استان گیلان به‌جا گذاشت.

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبز از رشت، طبق اطلاعات و گزارش مدیریت بحران استانداری گیلان بر اثر وزش تندباد در سطح 16 شهرستان استان گیلان تا این لحظه به‌صورت مجموع معادل 66 میلیارد و 544 میلیون تومان خسارت در بخش‌های مختلف ایجاد شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت عنوان کرد: تندباد گیلان در بخش کشاورزی شامل حوزه زراعی، باغی، دامی، آبزیان، منابع طبیعی، تأسیسات و ساختمان‌های کشاورزی 42 میلیارد و 270 میلیون تومان خسارت ایجاد کرد.

رضا اسلامی خسارت‌های ایجادشده در بخش‌ ساختمان‌های مسکونی، تجاری، صنعتی و وسائط نقلیه را نیز برشمرد و تصریح کرد: بر اساس گزارش‌های رسیده وزش باد گرم شدید تاکنون در بخش‌های یادشده چیزی در حدود 16 میلیارد و 190 میلیون تومان خسارت ایجاد کرده است.

وی به دیگر آسیب‌ها و خسارت‌هایی که بر اثر وزش تندباد در گیلان به وقوع پیوسته است اشاره کرد و بیان داشت: این پدیده جوی در بخش تأسیسات زیربنایی، ساختمان‌های دولتی و عمومی غیردولتی نیز تا این لحظه 8 میلیارد و 147 میلیون تومان خسارت به‌جای گذاشته است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان مجموع خسارت‌هایی را که تاکنون بابت وزش باد گرم شدید در سطح 16 شهرستان توسط فرمانداری‌ها گزارش شده مورد تأکید قرار داد و گفت: تندباد شدید در گیلان تا این لحظه مجموعاً 66 میلیارد و 544 میلیون تومان خسارت و آسیب ایجاد کرده است.گيلان رشت اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 31