cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
شنبه ۱۳۹۸/۵/۱۹ ساعت ۰۹:۲۰
گيلان رشت
سرلشکر ایزدی در رشت: هرجا به جوانان اعتماد کردیم موفق شدیم
تعداد بازدید صفحه : 28
سرلشکر ایزدی در رشت: هرجا به جوانان اعتماد کردیم موفق شدیم
دسته بندی خبر: اجتماعی
تاریخ خبر : شنبه ۱۳۹۸/۵/۱۹ ساعت ۰۹:۲۰
گيلان ، رشت اجتماعی ایران ، سبز

فرمانده قرارگاه سایبری ستادکل نیروهای مسلح گفت: امروز باید برای خروج از مشکلات به جوانان متخصص و متعهد اعتماد کنیم زیرا هرجا که به جوانان اعتماد کردیم موفق بودیم.

به گزارش  خبرنگار ایرانیان سبز از رشت، سرلشکر پاسدار مصطفی ایزدی امروز در پانزدهمین همایش رهروان شهدای کردستان و مریوان با اشاره به اینکه بزرگداشت شهیدان در اصل بزرگداشت ارزش‌‌ها است اظهار داشت: بزرگداشت شهیدان در واقع عهد و میثاق با آرمان‌هایی است که شهدا در راه آن ایثارگری کردند.

فرمانده قرارگاه سایبری ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه برگزاری مراسمات بزرگداشت شهدا موجب عهد و میثاق دوباره با شهیدان می‌شود خاطرنشان کرد: رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس در منطقه مریوان جان‌فشانی‌های بسیار‌ کردند و امنیت امروز مریوان مرهون خون پاک شهدا است.

وی با اشاره به رشادت و ایثار رزمندگان ایرانی افزود: فرماندهان ما در زمان جنگ همگی از یک سلسله بودند و خوشا به حال آن‌هایی که از منتظران بودند و در این مسیر آسمانی شدند و شهادت شهید حاصلی در چند روز اخیر در منطقه مریوان نتیجه رشادت‌های این شهید بزرگوار است.
 

فرمانده قرارگاه سایبری ستادکل نیروهای مسلح، نهضت جنگل را یکی از صفحات درخشان تاریخ ایران دانست و عنوان کرد: روحانی مبارز میرزا کوچک‌خان جنگلی در زمان خود با تمام قوا، اسلحه ایمان و اسلام در مقابل مستکبران ایستادگی کرد.

سرلشکر ایزدی با بیان اینکه رشادت رزمندگان گیلانی در دوران دفاع مقدس و در آزاد سازی منطقه نبل‌ و الزهرا در جبهه مقاومت در تاریخ ماندگار شد افزود: انسان‌ها باید در جهاد اکبر باشند به عنوان مثال شهید بروجردی در جهاد اکبر بود که اشاره می‌کرد من فردا شهید می‌شوم.

سرلشکر ایزدی با اشاره به اینکه رشادت‌های گیلانیان در لشکر 16 قدس گیلان در عملیات کربلای پنج جزء جهاد افضل است گفت: خوشبختانه انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف پیشرفت کرده و امروز انقلاب حرف‌های زیادی برای بیان کردن دارد.

وی با یادآوری خاطراتی از دوران دفاع مقدس عنوان کرد: شهید موحد دانش در عملیات والفجر 2 با یک دست قطع‌شده بسیار مصمم برای عازم‌شدن به جبهه نبرد بود و در آخرین تماسی که داشتند گفتند کسانی که دستشان به حرم امام حسین(ع) می‌رسد، خدام امام سبزپوش باشند.

فرمانده قرارگاه سایبری ستادکل نیروهای مسلح با تأکید بر اینکه امروز هم باید به جوانان متخصص و متعهد اعتماد کنیم زیرا هرجا که به جوانان اعتماد کردیم موفق بودیم تصریح کرد: انقلاب اسلامی نتیجه رشادت شهدای ما است.

سرلشکر ایزدی با بیان اینکه باید در جبهه داخلی و جبهه خارجی با بصیرت عمل کنیم و در انتخابات پیش رو نیز نگاه‌ها به سمت به افراد متخصص، متدین و انقلابی باشد ابراز داشت: باید دولت جوان و حزب‌اللهی در کشور تشکیل شود.

فرمانده قرارگاه سایبری ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه دشمنان پس از اینکه پهپادشان مورد هدف قرار گرفت و نفت‌کش‌ خود را هم توقیف شده دیدند، حالت انفعالی به خود گرفتند گفت: آمریکایی‌ها، غربی‌ها و کشورهای مرتجع منطقه جرات نگاه چپ به مرزهای ایران را ندارند.

سرلشکر ایزدی با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها امروز به ‌جایی رسیدند که مسئول دیپلماسی ما را تحریم می‌کنند البته آمریکایی‌ها ذلیل شدند و این‌ها نشانه عظمت ملت ایران است افزود: قطعاً آینده ایران اسلامی روشن است و باید برای تداوم راه شهدا تلاش کنیم.

فرمانده قرارگاه سایبری ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه باید راه شهدا را ادامه دهیم عنوان کرد: دشمن امروز به دنبال ناامید کردن مردم است و در حال تلاش است تا به مردم تلقین کند که نظام کارآمد است و مردم پشتیبان نظام نیستند.

وی با اشاره به روند پیروزی‌ها و موفقیت انقلاب اسلامی در طول این سال‌ها تصریح کرد: اگر زمان‌شناس و قدردان زحمات و ایثارگری شهدا باشیم موفق به پشت سر گذاشتن مشکلات می‌شویم و انقلاب اسلامی ایران همچنان با تمام قدرت مسیر پیروزی را طی می‌کند.

ولایت‌مداری مردم گیلان در تاریخ ماندگار شده است

فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در این مراسم با اشاره به اینکه استان گیلان کمتر از یک درصد از خاک کشور را دارد اظهار داشت: این استان در دوران دفاع مقدس هشت هزار شهید، 22 هزار جانباز، دو هزار و 700 آزاده تقدیم انقلاب کرد و امروز هم 23 شهید مدافع حرم در این استان داریم.

سردار محمد عبدالله‌پور با بیان اینکه ولایت‌مداری مردم گیلان در کشور نمونه است و در تاریخ نیز ماندگار شده است خاطرنشان کرد: از بین جمعیت فعال گیلانی‌ها در زمان جنگ تحمیلی حدود 110 هزار نفر یک یا چندین مرتبه به جبهه رفتند.

وی به عشق مردم گیلان به امامان معصوم و امیرالمؤمنین علی(ع) اشاره کرد و ابراز داشت: عشق و علاقه مردم گیلان به اهل بیت پیامبر اکرم(ص) باعث نعمات خدادادی بسیاری در گیلان شد و امروز بیش از 30 میلیون مسافر با نگاه‌های مختلف به گیلان می‌آیند.

سردار عبدالله‌پور با اشاره به فرهنگ مردم گیلان گفت: با وجود سفر 30 میلیون مسافر به گیلان در طول سال‌های مختلف اما فرهنگ این مردم و میزان ارادت‌هایشان به اهل‌بیت(ع) تغییر نکرده است و بزرگ‌ترین مشکل فعلی این استان محیط‌زیست است و متأسفانه دولت‌ها هنوز این مشکل را حل نکردند.

وی به شجاعت شهید املاکی در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: شهید املاکی یک قهرمان ملی در کشور است که در دوران دفاع مقدس و زمان حمله شیمیایی دشمن، ماسک خود را به بسیجی کناری خود داد و شهید خوش‌سیرت گیلانی هم بیش از 14 بار مجروح شد اما با همان وضعیت در منطقه ماند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به شجاعت رزمندگان گیلانی در دوران دفاع مقدس تصریح کرد: شهید قلی‌پور هم از افتخارات گیلانیان در دوران دفاع مقدس است البته شجاعت گیلانی‌ها در حمایت از جبهه مقاومت و در آزادی نبل الزهرا  نیز قابل مشاهده بود.

خبرهای امروز

اجتماعی/ایران سبز: اخبار اربعین ۹۸| افزایش فضای اسکان زائران در موکب حضرت معصومه(س)

اجتماعی/ایران سبز: اعزام دوومیدانی کار چهارمحال و بختیاری به اردوی بورسیه ورزشی

اجتماعی/ایران سبز: عضو خبرگان رهبری: ‌حضور میلیونی زائران در اربعین دنیا را متحیر کرده است

اجتماعی/ایران سبز: اداره استاندارد به‌دنبال مچ‌گیری از واحدهای تولیدی گیلان نیست

اجتماعی/ایران سبز: طبیعت روستای «جیرده» در استان گیلان فرصتی برای جذب گردشگر + تصویر

اجتماعی/ایران سبز: احتمال تغییر قیمت حامل‌های انرژی در بودجه سال آینده / مجلس چک سفید امضاء به دولت نمی‌دهد

اجتماعی/ایران سبز: نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰: سودهای بانکی برای تولیدکنندگان با هیچ منطقی سازگار نیست‌

اجتماعی/ایران سبز: خسارت سنگین سیلاب در ۱۴ شهرستان استان گیلان / کشت دوم مزارع برنج از بین رفت

اجتماعی/ایران سبز: اوضاع نامناسب قطعه‌سازان خودرو در گیلان؛ ‌‌گلایه تولیدکنندگان از افزایش بی‌رویه قیمت مواد ...

اجتماعی/ایران سبز: عملکرد دستگاه‌های اجرایی گیلان در حوزه اقامه نماز مطلوب نیست

اجتماعی/ایران سبز: کمیّت و کیفیت اجرای پروژه بازآفرینی در استان تهران؛ گره کُندی روند بهسازی چیست؟

اجتماعی/ایران سبز: ۴.۵ میلیون نفر در محدوده بافت فرسوده شهری استان تهران سکونت دارند

اجتماعی/ایران سبز: ‌۶۳ محله در محدوده بافت فرسوده تهران تا ۱۴۰۰ نوسازی می‌شود

اجتماعی/ایران سبز: ارائه بسته‌های حمایتی به فعالان اقتصادی

اجتماعی/ایران سبز: اخبار اربعین ۹۸| روزانه ۹۰ اتوبوس از پایانه مسافربری قم زائران را به مرز منتقل می‌کند

اجتماعی/ایران سبز: اهدای 823 نسخه کتاب در چهارمحال و بختیاری


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'سرلشکر ایزدی در رشت: هرجا به جوانان اعتماد کردیم موفق شدیم' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز